Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Ваш премиум
партнер

Ваш премиум
партнерM MotorsНие сме меѓународна компанија со млад и меѓународен тим. Културата за култура е програма во нашиот тим, како и меѓу нашите добавувачи, давателите на услуги и пред сè, нашите клиенти.

Ние сме специјализирани за продажба и извоз во светот на ексклузивни автомобили. Нашето портфолио вклучува автомобили од Ферари, Ламборгини, Бентли, Порше, Ланд Ровер и други врвни брендови од светот.

ЛОКАЛНО / ГЛОБАЛНО


Со помош на нашите долгогодишни партнери и глобални мрежи, ја исполнуваме секоја последна логистичка желба на нашите клиенти низ целиот свет. Само потпирајте се наназад и опуштете се - на барање, ние ќе се грижиме за целото ракување од почеток до крај.

Привремени регистарски таблички и царински таблички. Сертификати TÜV и DEKRA. Национален и меѓународен автомобилски превоз со камион.

Светски меѓународен превоз по морски пат, воздушен превоз или воз, царинење и целосно ракување со вашите автомобили до пристаништето / одредишниот аеродром.

Блог

06.11.2019

Моќен и брз: BMW го претстави новиот хибриден модел

Хибридниот BMW X3 xDrive30е ќе започне да се произведува наредниот месец, а во продажба пристигнува на почетокот на наредната година.

06.11.2019

Најевтиното електрично Porsche чини над 100.000 евра – што нуди за тие пари?

Porsche Taycan доби нова изведба што ја направи електричната спортска лимузина уште подостапна.