Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Блог

06.11.2019

Моќен и брз: BMW го претстави новиот хибриден модел

Објавено на 06.11.2019

Хибридниот BMW X3 xDrive30е ќе започне да се произведува наредниот месец, а во продажба пристигнува на почетокот на наредната година.

Прочитај повеќе
06.11.2019

Најевтиното електрично Porsche чини над 100.000 евра – што нуди за тие пари?

Објавено на 06.11.2019

Porsche Taycan доби нова изведба што ја направи електричната спортска лимузина уште подостапна.

Прочитај повеќе