Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Audi Q7 3.0TDI Quattro

SOLD OUT
Audi Q7 3.0 TDI Quattro 200kw

Карактеристики

 • Модел : Audi Q7

 • Година на производство : 2015

 • Поминати километри : 108000

 • Состојба : Користено

 • Зафатнина на мотор (cc) : 3000

 • Силина на мотор (KW) : 200

 • Силина на мотор (HP) : 272

 • Боја на каросерија : Бела

 • Боја на ентериер : Црна

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Дизел

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Теренец - SUV

 • Број на седишта : 5

Цена: 58 000€

Цена во денари: 3 578 600 МКД

*Можност за купување на лизинг.

Опис

Опрема на возилото                         

 • металик бела боја на каросерија
 • спортски алкантара седишта
 • електрика на седишта
 • 21” алуминиумски тркала
 • S-line надворешен пакет
 • S-line спортски пакет
 • S-line selection
 • електричен панорамски кров
 • електрично отворање на багажникот
 • задна камера
 • keyless entry
 • MMI+touch навигација
 • assistance пакет
 • адаптивна воздушна суспензија
 • Audi smart phone
 • LED светла
 • додатно загревање на возилото
 • сензори за паркирање
 • 4 зонски клима уред
 • загревање на предни и задни седишта
 • Audi line assistance