Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Maserati Quattroporte Diesel V6

SOLD OUT
Maserati Quattroporte Diesel V6

Карактеристики

 • Модел : Maserati Quattroporte

 • Година на производство : 2017

 • Поминати километри : 50.00

 • Состојба : Ново

 • Зафатнина на мотор (cc) : 3000.00

 • Силина на мотор (KW) : 202.00

 • Силина на мотор (HP) : 275.00

 • Боја на каросерија : Бела

 • Боја на ентериер : Темно кафеава

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Дизел

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Седан

 • Број на седишта : 5.00

Цена: 90 000€

Цена во денари: 5 553 000 МКД

*Можност за купување на лизинг.

Опис

 • Опрема на возилото:
 • металик бела боја на каросерија
 • боја на внатрешност – Brown
 • електричен кров
 • затемнети стакла од Б конзола назад
 • задна камера
 • Harman Kardon озвучување
 • внатрешност кожа
 • 19” алуминиумски тркала Poseidon Design
 • Ел. Отворање на багажникот
 • Интегрирано Homelink
 • Keyless entry