Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Audi A6 45TDI Quattro

Audi A6 45TDI Quattro

Карактеристики

 • Модел : Audi A6 45TDI Quattro

 • Година на производство : 2018

 • Поминати километри : 18000

 • Состојба : Користено

 • Зафатнина на мотор (cc) : 2967

 • Силина на мотор (KW) : 170

 • Силина на мотор (HP) : 231

 • Боја на каросерија : Црна

 • Боја на ентериер : Црна

 • Материјал на ентериер : Алкантара

 • Гориво : Дизел

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Седан

 • Број на седишта : 5

Цена: 57 000€

Цена во денари: 3 516 900 МКД

*Можност за купување на лизинг.

Опис

 • Metallic Black color
 • Black leather/alcantara interior
 • 18" alluminium wheels
 • Matrix Lights
 • Audi Virtual cockpit 
 • Audi Connect Navigation & Infotainment
 • Heated seats