Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Porsche Cayenne Turbo

SOLD OUT
Porsche Cayenne Turbo

Карактеристики

 • Модел : Porsche Cayenne

 • Година на производство : 2018

 • Поминати километри : 26000.00

 • Состојба : Користено

 • Зафатнина на мотор (cc) : 4000.00

 • Силина на мотор (KW) : 470.00

 • Силина на мотор (HP) : 640.00

 • Боја на каросерија : Црна

 • Боја на ентериер : Црна

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Бензин

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Теренец - SUV

 • Број на седишта : 5.00

Цена: 150 000€

Цена во денари: 9 255 000 МКД

*Можност за купување на лизинг.

Опис

 • Опрема на возилото:                      
 • металик црна боја на каросерија
 • 21” алуминиумски тркала
 • карбонски пакет – голем
 • black pack
 • адаптивна воздушна суспензија
 • керамички кочници
 • TechArt chip tuning (+90ks)
 • TechArt exhaust system
 • серво затворање на вратите
 • електричен панорамски кров
 • греење на предни и задни седишта
 • 4 зонски клима уред
 • burmester 3D sound
 • затемнети стакла
 • matrix LED светла
 • задни LED светла
 • адаптивен темпомат
 • Line assistance
 • продолжена гаранција