Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

BMW 740Ld xDrive

SOLD OUT
BMW 740Ld xDrive

Карактеристики

 • Модел : BMW 740Ld xDrive M

 • Година на производство : 2019

 • Поминати километри : 16000.00

 • Состојба : Користено

 • Зафатнина на мотор (cc) : 2993.00

 • Силина на мотор (KW) : 235.00

 • Силина на мотор (HP) : 320.00

 • Боја на каросерија : Темно плава

 • Боја на ентериер : Кафеава

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Дизел

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Седан

 • Број на седишта : 5.00

Цена: 115 000€

Цена во денари: 7 095 500 МКД

*Можност за купување на лизинг.

Опис

 • Tansanitblue metallic color
 • BMW Individual "Merino" interior
 • 19" M Bicolor 647 Allu wheels
 • M Packet 
 • Electric seats with Massage
 • Ambient light
 • Electric panoramic sunroof 
 • BMW individual interior with Piano finish
 • Park assistant plus
 • BMW Head-Up display 
 • Harman Kardon Surround System
 • BMW display key