Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Maserati Ghibli Ermenegildo Zegna Edition Q4

SOLD OUT
Maserati Ghibli Ermenegildo Zegna Edition Q4

Карактеристики

 • Модел : Maserati Ghibli Ermenegildo Zegna Edition Q4

 • Година на производство : 2016

 • Поминати километри : 13500.00

 • Состојба : Користено

 • Зафатнина на мотор (cc) : 3000.00

 • Силина на мотор (KW) : 302.00

 • Силина на мотор (HP) : 410.00

 • Боја на каросерија : Црна

 • Боја на ентериер : Темно кафеава

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Бензин

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Седан

 • Број на седишта : 5.00

Цена: 75 000€

Цена во денари: 4 627 500 МКД

*Можност за купување на лизинг.

Опис

 • Black metallic
 • Brown leather interior 
 • LED Lights
 • Heating seats 
 • Rear camera 
 • Navigation
 • Carbon Package 
 • Harman Kardon sound system