Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

BMW X6 30d xDrive

SOLD OUT
BMW X6 30d xDrive

Карактеристики

 • Модел : BMW X6 30d xDrive

 • Година на производство : 2019

 • Поминати километри : 2700.00

 • Состојба : Користено

 • Зафатнина на мотор (cc) : 3000.00

 • Силина на мотор (KW) : 195.00

 • Силина на мотор (HP) : 265.00

 • Боја на каросерија : Бела

 • Боја на ентериер : Црна

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Дизел

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Теренец - SUV

 • Број на седишта : 5.00

Цена: 115 000€

Цена во денари: 7 095 500 МКД

*Можност за купување на лизинг.

Опис

 • Metallic white color 
 • M Sport package
 • Exclusive interior seats
 • Adaptive air suspension 
 • Sport automatic getriebe Steptronic 
 • Navigationspaket Connected Drive
 • BMW Live cockpit professional 
 • 4 zone climate control 
 • Panorama 
 • Keyless Go  
 • 360 Camera 
 • BMW laser lights 
 • Carbon interior 
 • BMW Individual Dachhimmel anthrazit