Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Mercedes Benz S 350 L 4 Matic

SOLD OUT
Mercedes Benz S 350 L 4 Matic

Карактеристики

 • Модел : Mercedes Benz S 350 L 4 Matic

 • Година на производство : 2014

 • Поминати километри : 172000.00

 • Состојба : Користено

 • Зафатнина на мотор (cc) : 3000.00

 • Силина на мотор (KW) : 190.00

 • Силина на мотор (HP) : 258.00

 • Боја на каросерија : Црна

 • Боја на ентериер : Бела

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Дизел

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Седан

 • Број на седишта : 5.00

Цена: 57 000€

Цена во денари: 3 516 900 МКД

*Можност за купување на лизинг.

Опис

Опрема на возилото: 

 • металик црна боја на каросерија 
 • кожен ентериер во бела боја 
 • 20” алуминиумски AMG тркала 
 • AMG Line надворешност 
 • пакет за паркирање 360 
 • 4 зонски клима уред 
 • Panorama 
 • греење и ладење на предни седишта 
 • греење и ладење на задни седишта 
 • масажа на предни седишта
 • Soft close
 • дрвен волан