Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid

SOLD OUT
Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid

Карактеристики

 • Модел : Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid

 • Година на производство : 2020

 • Поминати километри : 50.00

 • Состојба : Ново

 • Зафатнина на мотор (cc) : 4000.00

 • Силина на мотор (KW) : 504.00

 • Силина на мотор (HP) : 680.00

 • Боја на каросерија : Црна

 • Боја на ентериер : Кафеава

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Хибрид - Бензин

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Теренец - SUV

 • Број на седишта : 5.00

Цена: 225 000€

Цена во денари: 13 882 500 МКД

*Можност за купување на лизинг.

Опис

Опрема на возилото:                      

 • металик црна боја на каросерија
 • 22” алуминиумски тркала
 • карбонски пакет – голем
 • адаптивна воздушна суспензија
 • керамички кочници
 • серво затворање на вратите
 • електричен панорамски кров
 • греење и ладење на предни седишта
 • греење на задни седишта
 • 4 зонски клима уред
 • burmester 3D sound
 • matrix LED светла
 • адаптивен темпомат
 • Line assistance
 • Sport exhaust system 
 • Rear entertainment system