Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Maserati Levante S 3.0 316kw

SOLD OUT
Maserati Levante S 3.0 316kw

Карактеристики

 • Модел : Maserati Levante

 • Година на производство : 2017

 • Поминати километри : 50.00

 • Состојба : Ново

 • Зафатнина на мотор (cc) : 3000.00

 • Силина на мотор (KW) : 316.00

 • Силина на мотор (HP) : 430.00

 • Боја на каросерија : Бела

 • Боја на ентериер : Црвена

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Бензин

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Теренец - SUV

 • Број на седишта : 5.00

Цена: 89 000€

Цена во денари: 5 491 300 МКД

*Можност за купување на лизинг.

Опис

Опрема на возилото:

 •  металик бела боја на каросерија
 •  перфориран премиум кожен ентериер во црвена    боја
 •  19” алуминиумски тркала
 •  електричен панорамски кров
 •  задна камера
 •  Ел. Отворање на багажникот
 •  Интегриран Homelink
 •  Keyless entry