Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Audi Q7 50 TDI Quattro 7 seats

SOLD OUT
Audi Q7 50 TDI Quattro 7 seats

Карактеристики

 • Модел : Audi Q7 50 TDI Quattro 7 seats

 • Година на производство : 2019

 • Поминати километри : 50.00

 • Состојба : Ново

 • Зафатнина на мотор (cc) : 3000.00

 • Силина на мотор (KW) : 210.00

 • Силина на мотор (HP) : 286.00

 • Боја на каросерија : Црна

 • Боја на ентериер : Црна

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Дизел

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Теренец - SUV

 • Број на седишта : 7.00

Цена: 105 000€

Цена во денари: 6 478 500 МКД

*Можност за купување на лизинг.

Опис

Опрема на возилото:                                    

 • металик црна боја на каросерија
 • кожен алкантара интериер со спортски предни седишта
 • 21” алуминиумски тркала 
 • адаптивна воздушна суспензија
 • ММI навигација со MMI touch
 • Bose premium sound 3D system 
 • Audi Phone box
 • Audi виртуелен кокпит плус
 • ласерски HD Matrix LED светла
 • амбиентално осветлување
 • електричен панорамски кров
 • адаптивен темпомат
 • греено предно ветробранско стакло – топлотно и звучно изолирачко
 • дополнително загревање со далечинска команда
 • паркинг сензори со задна камера
 • затемнети задни стакла
 • S-line надворешен пакет
 • S-line спортски пакет
 • спортски предни седишта загревани со меморија
 • хромирани кровни носачи
 • електрично затворање на багажната врата
 • електрична кука за влечење
 • 5 години продолжена гаранција до 100000км