Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Range Rover LWB Autobiography 3.0 SDV6 Hybrid

SOLD OUT
Range Rover LWB Autobiography 3.0 SDV6 Hybrid

Карактеристики

 • Модел : Range Rover LWB Autobiography 3.0 SDV6 Hybrid

 • Поминати километри : 94000.00

 • Состојба : Користено

 • Зафатнина на мотор (cc) : 3000.00

 • Силина на мотор (HP) : 340.00

 • Боја на каросерија : Темно црвена

 • Боја на ентериер : Бела

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Хибрид - Дизел

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Теренец - SUV

 • Број на седишта : 4.00

*Можност за купување на лизинг.

Опис

Опрема на возилото :

 • металик боја на каросерија
 • 22" алуминиумски тркала
 • кожен интериер
 • електричен панорамски кров
 • LED светла
 • black pack 
 • серво затворање на вратите
 • navigation pro
 • meridian sound system
 • пиано финиш на внатрешни елементи
 • rear entertainment 
 • електрика и греење ладење на седишта