Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

BMW X5 3.0D xdrive

SOLD OUT
BMW X5 3.0D xdrive

Карактеристики

 • Модел : BMW X5 3.0D xdrive

 • Година на производство : 2013

 • Поминати километри : 190000.00

 • Состојба : Користено

 • Зафатнина на мотор (cc) : 3000.00

 • Силина на мотор (KW) : 190.00

 • Силина на мотор (HP) : 258.00

 • Боја на каросерија : Сива

 • Боја на ентериер : Бела

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Дизел

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Теренец - SUV

 • Број на седишта : 5.00

Цена: 40 000€

Цена во денари: 2 468 000 МКД

*Можност за купување на лизинг.

Опис

Опрема на возилото :

 • металик сива боја на каросерија
 • кожен ентериер 
 • 20" алуминиумски тркала
 • електричен панорамски кров
 • LED светла
 • електришно отворање на багажник
 • електрика на седишта и греење на седишта
 • keyless entry