Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

Mercedes Benz E350 AMG

SOLD OUT
Mercedes Benz E350 AMG

Карактеристики

 • Модел : E350 AMG

 • Година на производство : 2016

 • Поминати километри : 150000.00

 • Состојба : Користено

 • Зафатнина на мотор (cc) : 3000.00

 • Силина на мотор (KW) : 190.00

 • Силина на мотор (HP) : 258.00

 • Боја на каросерија : Црна

 • Боја на ентериер : Црна

 • Материјал на ентериер : Кожа

 • Гориво : Дизел

 • Менувач : Автоматски

 • Тип на каросерија : Седан

 • Број на седишта : 5.00

*Можност за купување на лизинг.

Опис

Опрема на возилото:

 • металик црна боја на каросерија
 • кожени седишта
 • 20" алуминиумски тркала
 • AMG внатрешност
 • exclusive piano black
 • head up display
 • навигација
 • електричен панорамски кров
 • multi beam lights