Работно Време: Понеделник - Петок 09:00 - 17:00

A7 Sportback S line 50TDI Quattro 210kw

SOLD OUT

Карактеристики

 • Модел : A7 Sportback

 • Година на производство : 2018

 • Поминати километри : 5400.00

 • Состојба : Користено

 • Зафатнина на мотор (cc) : 3000.00

 • Силина на мотор (KW) : 210.00

 • Силина на мотор (HP) : 286.00

 • Боја на каросерија : Црвена

 • Боја на ентериер : Црна

Цена: 85 000€

Цена во денари: 5 244 500 МКД

*Можност за купување на лизинг.

ОписОпрема на возилото:

 • металик црвена боја на каросерија
 •  боја на тапацир – црна
 •  S-line надворешен пакет
 •  S-line внатрешен пакет
 •  S-line спортски пакет
 •  надворешен црн пакет
 •  21” алуминиумски тркала со двоен дизајн
 •  HD Led matrix светла
 •  LED задни светла
 •  предно ветробранско стакло – топлотно и звучно изолирачко
 •  серво затворање на вратите
 •  обложување на плафонот во црн штоф
 •  спортски кожен волан со 3 крака
 •  кожни наслони за раце на вратите
 •  Bang Olufsen premium Sound 3D system
 •  пакет за асистенција, audi active lane assist, audi side assist, adaptive cruise control
 •  4 зонска клима
 •  ММI навигација со MMI touch
 •  Audi Phone box
 •  парк троник сензори
 •  пакет за внатрешно и надворешно осветлување
 •  предни седишта, електрично прилагодливи, вклучувајќи мемориска функција за возачкото седиште
 •  греење на предни и задни седишта
 •  затемнете стакла
 •  продолжена гаранција 5 години